שלום, וברוכים הבאים לאתר שלי.
שמי ד"ר ניצן קמין ברוקס. מנכ"ל ובעלים של "המכון למימוש זכויות מורים".
את "המכון למימוש זכויות מורים" הקמתי במטרה לאפשר לכם עובדי ההוראה, להיעזר
בייעוץ והכוונה מקצועית, שיינתן בדיסקרטיות, בסבלנות, ומתוך הכרת המערכת, חוקיה,
וכללי ההתנהלות בתוכה מעל ומתחת ל"פני הקרחון". כך תוכלו לקבל החלטות ולדעת,  
שבחירתכם נכון לנתונים האישיים, המקצועיים והכספיים שלכם, נערכת על בסיס ידע
ומומחיות מקצועית הנקייה מאינטרסים פוליטיים ואחרים.
מרגש אותי לעזור למורים להתקדם בקריירה, להימנע ממצבי פיטורים, להתקבל  לקורס
מנהלים של אבני ראשה, להיבחר במכרזים לניהול או לפיקוח מול מספר רב של מועמדים
ראויים נוספים, להתקבל למקום עבודה חדש כתוצאה מפרזנטציה טובה קורות חיים משכנעים,

לצאת לגמלאות לא לפני שווידאתם שנלקחו בחשבון מלוא זכויותיכם שצברתם במהלך השנים, עם הדרגה המקסימאלית, תוספת משרת אם, מקסימום גמולי ההשתלמות שצברתם, או לבחור נכון בין מסלול פנסיית נכות או מסלול פנסייה מוקדמת. ויש גם מי שמתייעץ איתי לגבי בניית קריירה חדשה שלאחר היציאה לפנסיה.

בנוסף לשירותים שאני נותנת לעובדי ההוראה, אני מלווה באימונים אישיים, זוגיים, או עסקיים אנשים שהחליטו שהגיע הזמן לחיות במציאות חדשה טובה יותר, ולהשיג תחושות ומשמעויות שמזמן רצו לממש, וללא מאמנת אישית זה עדיין לא קרה. אני מאמנת מוסמכת שנעזרת גם בלימודי הייעוץ החינוכי, הפסיכולוגי, העסקי, הגישורי והמשפחתי שרכשתי באקדמיה ובמסלולי לימודי תעודה, נהנית לחזות בשיפור המסוגלות ותחושת הערך העצמי והיכולת של המתאמנים שלי. נהנית לחזות בשינויים שקודם לאימון- היו בלתי אפשריים להשגה מבחינת המתאמנים.

אני מאמינה שהייעוד שלי בחיים הוא לעזור לאנשים להתקדם ולהשיג את זכויותיהם וחלומותיהם. אשמח
לעזור גם לכם להגשים את שאיפותיכם בעבודה משותפת איתכם. התקשרו ונצא לדרך!

בהכשרתי הלימודית והתעסוקתית הנני:
בוגרת תואר שלישי בהצטיינות בחינוך,  ותואר שני בהצטיינות  בייעוץ חינוכי של אוניברסיטת בר אילן:
 כסטודנטית- 
יזמתי את כנס הדוקטורנטים הראשון באוניברסיטת בר אילן, ואף השתתפתי בו כנציגת 300 הדוקטורנטים של בית הספר לחינוך, וכמרצה. מאז 2011 אני יועצת חינוכית מורשית, חברת הנהלה ויד ימינה של המנהלת בתיכון ישראלי צרפתי במקווה ישראל. אני 36 שנים עובדת במערכת החינוך, ומקפידה לבצע את תפקידי ב"מכון למימוש זכויות מורים" כעובדת הוראה בפועל, שעובדת בשטח, וחווה את תחושות לקוחותיי
סיימתי בהצטיינות עבודת דוקטורט בנושא: השפעת שימוש בשפת גישור על הפחתת אלימות, העלאת הדימוי העצמי והפחתת תחושת בדידות-  ובהמשך, שימשתי כמנחת מנחים של "עיר ללא אלימות" בלוד.

בוגרת קורס מאמנים במכללת קואוצ'מי - אני מאמנת מוסמכת, מומחית במיצוי המצויינות של כל אחד, העלאת יכולותיו וכשרונותיו למודעות, מסייעת בניסוח מטרות אופרטיביות לקידום אישי ולבניית תכניות תוך שימוש בכלים אימוניים להשגתן. כנ"ל בהנחיית קבוצות: אני מסייעת בהגדרת הפערים בין הרצוי למצוי, ניסוח מטרות ויעדים, בניית תכניות עבודה, ולווי בביצוע התכנית, להצלחה במשימות ולהשגת המטרות כשההעצמה האישית וליכוד הצוות מושגים בנוסף, וכפועל יוצא מעבודה צוותית נכונה. 
אני יועצת/ מאמנת אישית, זוגית, הורים ובני נוער לקידום מטרות מפתח לחיים בעלי משמעות וסיפוק, להעלאת הדימוי העצמי, שיפור התקשורת הבינאישית והאינטראקציות החברתיות, ולהעלאת תחושת היכולת 
אני מומחית באימון עובדי הוראה להצלחה במבחני הכניסה לקורס מנהלים של אבני ראשה
מומחית באימון מועמדים להצלחה במכרזים לפיקוח, לניהול בתי ספר, ולניהול מחלקות חינוך
מומחית באימון וייעוץ להורים לילדים ולמתבגרים בנושאים התפתחותיים שונים ובחינוך
ויועצת ארגונית ומאמנת מנהלי בתי ספר וצוותי חינוך להגשמת החזון הבית ספרי ולפיתוח מקצועי של הצוות

 
בוגרת המסלול להכשרת מנהלי בתי ספר של משרד החינוך באוניברסיטת תל- אביב20 שנה הייתי מורה לחינוך גופני ברשת אורט, ארגנתי מפעלי ספורט, תחרויות, הפסקות פעילות, טכסים, מירוצים, ערבי הורים, הופעות מחול, ניהלתי מועדון ספורט, ניהלתי להקת מחול ייצוגית, עד שמיציתי את תחום הספורט ועשיתי הסבה לתחום הניהול. ניגשתי למבחני הכניסה לקורס מנהלים- ועברתי, ויצאתי ממנו משוכנעת ברצוני לנהל, ומודעת ליכולותיי ולכלים שרכשתי
מיד בסיום קורס המנהלים, נבחרתי להיות מנהלת סניף השרון בארגון המורים, ובמשך 8 שנים עבדתי עם מנהלי בתי ספר, מורים, מפקחים, ונציגי רשויות. רכשתי הבנה במנהל החינוך וראייה מערכתית ארגונית, השתתפתי כחברה בוועדות המכרזים של משרד החינוך ושל מועצות ורשויות לבחירת מנהלי בתי ספר ומחלקות חינוך, ולמדתי את עקרונות הפוליטיקה הארגונית ואת הטרמינולוגיה הנדרשת כדי להיבחר לתפקידי הניהול במכרזים.
 במשך עשור שנים אני עובדת עם מנהלי בתי ספר, מנהלי מחלקות חינוך וצוותי חינוך בתכנון והפעלת תכניות חינוכיות עירוניות ומערכתיות, כמו גם בית ספריות. 
השתתפתי בתכנון ובבניית הרפורמה של עוז לתמורה כשמתכנני הרפורמה שקדו על הוצאתה לפועל. 
את עבודת המסטר כתבתי בנושא תכנית עוז לתמורה.
השתתפתי בתכנון תכניות החינוך העירוניות כמו למשל התכנית שנבנתה בהרצלייה ברשותה של הגב' יעל גרמן, והשתתפתי בוועדה המרכזת את תוכניות החינוך הגופני ומפעלי הספורט ברשת אורט

בוגרת קורס לדיני עבודה מטעם תמוז-עמית: אני יועצת לדיני עבודה ולזכויות פרופסיונאליות של מורים. במשך 8 שנים ניהלתי את סניף השרון של המחלקה הפרופסיונאלית של ארגון המורים, הייתי חברת מועצת הארגון. ייצגתי מורים בוועדות פריטטיות, בבתי דין לעבודה, בשימועים במשרד החינוך ואצל מנהלי מחלקות חינוך בבעלויות ובעיריות. שימשתי חברה בכ-250 מכרזים למינוי מנהלי בתי ספר ומחלקות חינוך. כיום אני מנהלת את "המכון למימוש זכויות מורים" שבבעלותי ומייעצת לעובדי הוראה ולמעסיקיהם בנושאי תנאי וחוקי העסקה, משכורות, זכויות מורים וכדאיות החלפת תפקיד או בעלות מבחינת כספים וזכויות סוציאליות.

בוגרת קורס מגשרים מטעם אמות גישור: הנני מגשרת מוסמכת, בעלת ניסיון רב בניהול תהליכי משא ומתן בין עובדים לבין מעסיקים.

בוגרת קורס דירקטורים- וחברת דירקטוריון במקווה ישראל- דירקטורית מטעם העובדים ונציגת המדינה.

 

בעבודתי כיום, בנוסף לניהול המכון למימוש זכויות מורים, אני משמשת יועצת חינוכית, רכזת שכבה בתיכון, אחראית על השעות הפרטניות בשש שנתי, רכזת עולים ורכזת התאמות בבית הספר הישראלי צרפתי במקווה ישראל, וגם משמשת בתפקיד חברת הדירקטוריון של מקווה ישראל מטעם רשות החברות של הממשלה.  חשוב לי להישאר לעבוד בתוך מערכת החינוך, להתעדכן מקרוב אחר כול השינויים והדרישות של מערכת החינוך, ולהיות רלוונטית בעצותיי ללקוחותיי.

      את הידע והניסיון הרב שצברתי במהלך השנים אני מעמידה לרשותכם כאן ומזמינה אתכם לפנות אלי כעת

                                                                       שלכם בנאמנות
                                                                       ד"ר ניצן ברוקס
 

אודותי