תכנית 23726 בגפן- לווי פדגוגי וארגוני למנהלים ולצוותים בבתי ספר

תת סל : מאמן אישי/ מנטור - פיתוח מקצועי, לווי והדרכה

 
עד השנה, מי שרצה לעסוק בניהול בית ספר, הצטרך לעבור מיונים לקורס מנהלים של אבני ראשה. מהשנה, עובדי הוראה יוכלו להגיש את מועמדותם למכרזים לניהול בתי ספר ולהיבחר גם אם אינם בוגרי קורס אבני ראשה. מי שלא סיים את קורס אבני ראשה, ירשם אוטומטית לקורס תוך כדי שנת עבודתו הראשונה בניהול.
                                            

על מנת למקסם את סיכוייכם להיבחר במכרז לניהול בית ספר, אני מאוד ממליצה לקחת הכנה לריאיון במכרז לניהול מאיש חינוך, ולא מפסיכולוג תעסוקתי. חשוב שההדרכה שתקבלו תהיה תואמת את חוזרי מנכ"ל, ההדגשים החינוכיים והערכיים של משרד החינוך בכול שנה, ושתגיעו למכרז עם חזון ותמונה מאוד ברורה איך יראה בית הספר שבניהולכם, ומהו החזון שלכם והיסודות הארגוניים, הפדגוגיים והערכיים שיהיו נר לרגליכם. מי שעדיין לא נבחר במכרז לניהול- מוזמן לבוא למכון שלי ולקבל הכנה ממוקדת ומקצועית שתגביר את סיכוייו להיבחר.

ולאלו שנבחרו לניהול בית ספר, בין אם זו שנתכם הראשונה, ובין אם אתם מנהלים כבר שנים, הרי כל שנה מחדש עומדות בפניכם משימות מורכבות עם מדדי הצלחה מוגדרים, על פי קריטריונים של משרד החינוך
הרשות. והצלחתכם גם נמדדת על פי הישגיהם של בתי ספר דומים בסביבת עבודתכם. כלומר, בין אם הנכם מנהלים חדשים ובין אם וותיקים- אני כאן עם התכנית שלי, צמודה למנהל/ת בית ספר, נאמנה להצלחתכם ולהצלחת בית הספר, באה לקדם ולעזור לכם להשיג את המטרות והיעדים ולקדם תקשורת מוצלחת עם הממונים, העובדים, התלמידים וההורים.

הייעוץ שתקבלו ניתן מבוגרת קורס מנהלים, עם ניסיון עבודה עם 120 מנהלי בתי ספר בשמונה שנות עבודתה כמנהלת סניף השרון בארגון המורים. מאמנת מוסמכת, יועצת חינוכית מורשית, בעלת דוקטורט בתחום הייעוץ החינוכי, ומגשרת מוסמכת. ההדרכה כוללת זיהוי הכישורים, היכולות והעוצמות שלכם כמנהלים, תמיכה מנטאלית לעמידה בתנאי תחרות, יעוץ ארגוני בניהול הארגון ובבניית נורמות עבודה והתנהגות של הצוות, התלמידים וההורים בהתאם לחזון בית הספר, לערכים שאתם כמנהלים מובילים, ועל מנת להגיע למטרות וליעדים המובילים שאתם הצבתם, ובהלימה למטרות ולהנחיות של משרד החינוך והרשות, תוך התיחסות לצרכים הדיפרנציאליים של באי בית הספר. 

לפני הרשמתכם לתכנית 23726, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 0509005452, ובהתאם לצרכיכם נבנה את התכנית והיקפה, ועד ל- 100 שעות לשנה. התכנית יכולה להיות מותאמת לעבודה עם מנהל/ת בית הספר, עם צוותי מורים ו/או עם בעלי תפקידים, בהתאם למשימות הנדרשות. 

מטרת התכנית היא להציב יעדים מדידיים, ולהשיג תוצאות טובות יותר מבחינת הישגים לימודיים, אחוזי הצלחה בבגרויות, הישגי תלמידי שילוב, עולים, חינוך מיוחד, תכניות למיצוי המצוינות, שיווק ושיפור הרשמה, שביעות רצון ושיפור נוכחות מורים ותלמידים, וכל משימה שתיבחר על ידכם המנהלים- ובתוך שנה. 


 
 ולכשתסתיים שנת הלימודים, אני מקווה שתמשיכו בשנה העוקבתלעבוד איתי על משימה חשובה אחרת!
 אני כאן בשבילכם, ללוותכם בעשייתכם, ולשיפור הישגיכם!

  
צלצלו עכשיו : 050-900545